אני והשליחות

אף אדם לא יכול לדעת מה צפוי לו בחייו. גם אני לא ידעתי כי בגיל 50 חיי ישתנו מהקצה אל הקצה. תוך תקופה קצרה הפכתי מבעל עסק ומעביד שחונך כי החיים הנכונים הם עבודה, עבודה, עבודה, וכמה שיותר יותר טוב, לאדם שכל חייו מוקדשים למשהו שכולם מכנים אותו רוח. היום בדיעבד אני יכול להבחין בסימנים שהיו לי לאורך החיים ובישרו על כך כי לא נולדתי רק לעבודה פיזית ומקובלת.  בגיל 50 נחשפתי לעולם הנסתר, דרך לימוד קלפי התרו. הגעתי לקורס עם משתתפים שהיו כבר שנים בתחום המיסטיקה. נפלתי לעולם זר ומוזר עם מונחים שלא היכרתי, ובכל זאת הייתי בין המצטיינים בקורס. ביצוע הייעוד שנטלתי על עצמי התחיל כשנוצר קשר ביני לבין רפאל המלאך, שטען כי הוא בא לתמוך בי כי אני חתמתי על כך בטרם היוולדי בגוף הפיזי. והוא יהיה איתי כל זמן שאני דבק בתוכנית שלקחתי על עצמי. משנת 1994 עד שנת 1999 הוא העביר לי בתקשור מידע שהפך לאסופת ספרים שעסקו בחיינו וענה על שאלות רבות. הספרים שנתקבלו דרכו בתקשור היו "אני רפאל המלאך", "חיבור מלאכים ואדם", "עשר דיברות עשר ספירות", "הנשמה ופעולת מעגלי החיים". תוך כדי כתיבת ספרים אלו הוא גם העביר לי מידע מטאפיזי על קלפי התרו שעניינו אותי ודרך מידע זה יצאו לאור ספר וקלפים בשם "טארוט עשר הספירות".
 
בשנת 1999 התחלתי לקבל מידע מקבוצה שנקראת 'קבוצת החמש', הם הביאו במהלך המפגשים ידע רב על יכולת שליטה באנרגיות של ע"ב השמות, כיצד ייראה העידן החדש, יחד עם מידע מודעותי רב וכלי טיפול וריפוי רבים. לאחר ש"קבוצת החמש" סיימה את תפקידה הגיעה קבוצת נוספת שעסקה ביכולת המחשבתית של האדם. 'קבוצת המחשבה' העבירה מידע רב על יכולת הגברת תדרי המחשבה שיש לאדם, נתנה אפשרות לטלפתיה, ונתנה כלים שיש ביכולתם לנקות אנרגיות שליליות ולבצע טיהור מחשבתי. בעקבות קבוצת המחשבה הגיעה 'קבוצת הגיאומטריה' שהביאה מידע על הגיאומטריות בבריאה. האותיות שאנו משתמשים בהן, כוחן, וחיבור לאסטרולוגיה קוסמית.  את המידע הבא שעסק כבר בעבודה אישית  הביאה 'קבוצת הממדים'. היא הביאה מידע כיצד ניתן לסגור ולסיים תיקונים שלקחנו על עצמנו דרך הקארמות. היא לימדה איך ניתן להגיע לספריות האישיות של כל אחד ששם יש את כל הגלגולים שהוא עבר ואיך ניתן לקחת משם השלמות כדי לסגור תיקונים. בעקבותיה הגיעה 'קבוצת האלוהות' שהייתה מתקדמת  בנושא השליטה באנרגיות. היא הביאה את הבנת ההרכב האנרגטי שנמצא ב-ע"ב שמות. היא נתנה את הכלים לשנות את התכנות האנרגטי הפנימי שנמצא בהם כדי להתאימם לחיינו.
 
לקראת הגעתה של קבוצת ההדרכה הבאה נמסר לי על ידי רפאל המלאך כי אתכונן לקבוצה שתביא תודעה ומודעות. אחרי מידע וכלים אנרגטיים כה רבים התפלאתי קצת ושאלתי מדוע תודעה ומודעות? תשובתו הייתה "יש לכם כלים, אין לכם תודעה ומודעות". וכך הגיעה קבוצה מופלאה שנקראת 'תודעת העל'. תודעת העל מהווה חלק ממערך התודעה העליונה בבריאה. והיא הביאה מידע על הדרך של החוויה בבריאה, איך הבריאה בנויה, מה תפקידנו בבריאה ועל משחק החיים שלנו בעולם של חלום. תוך כדי המפגשים איתה הופיעה 'האינטליגנציה הכוללת'. האינטליגנציה הכוללת הביאה מידע חוץ בריאתי שעוסק בעיקרו בשדות החושך, במערכת המוארת, בסכנות שעומדות בפני כל בריאה מצד האינטליגנציה החשוכה. המידע שלה שהוא כה מתקדם הניב שני ספרים האחד "מלחמת האינטליגנציות" (תורגם לאנגלית) והספר השני "חקר המערכת החשוכה". הקבוצה שהגיע לאחר 'תודעת העל' הביאה סימולטור שדרכו ניתן לשפר את התייחסות האדם לקשיים שבחייו והיא נקראת 'מודעות הכוונתית'. לאחריה התחיל להגיע מידע שקשור כבר לחיים הפיזיים שלנו במרחב הזה. הקבוצה הראשונה עסקה ב 'מודעות סביבתית' היא הביאה ידע על החפצים השונים במקיפים אותנו ואיך להיזהר מהשפעות הקרינה של החומרים המלאכותיים עלינו, כדוגמת הפלסטיק. לאחריה הגיעה קבוצה העוסקת ב'חקר המזון' שנתנה לנו מידע על המזון שאנו אוכלים, איך להתאים אותו בצורה אישית כדי שיתמוך בחיינו, ודרך זה גם איך לרדת במשקל ולהתאים דיאטות נכונות לכל אחד.
 
 זאב אבירז
 
כל הזכויות שמורות © זאב אבירז