"אתם נמצאים בתוך מארג אנרגטי שהוא שונה מאוד, בכל מקום מבחינת מה שצריך לתמוך בהיווצרות ובהיטמעות המרכזים בתוך הגוף הפיזי. כל מרכז עוסק בדברים אחרים, והוא זקוק לאנרגיה מסוג אחר. היו צריכים בתוך כל הפירות והירקות, וירקות השורש, לבדוק איזה מהמרכזים זקוק לאנרגיות ארוכות טווח יותר. איזה מהמרכזים זקוק לאנרגיות קצרות טווח יותר, מאחר והפעילות שלו לא כל כך מהירה וחזקה.
המרכזים מחולקים למרכזים שעובדים על אנרגיות שהן נשארות מאורכות, אנרגיות שיש להם חיבור אורך יחד עם ספירליות. ואנרגיות שהן רק ספירליות. ככל שהמערך הולך ומאבד את היכולת הארוכה שלו, ויורד לדברים נוספים האנרגיות הן כבדות יותר, והן תומכות במרכזים נמוכים יותר עד שהמרכזים הנמוכים ביותר עובדים על אנרגיות שכבר אין להן כלל את המגמה הישרה, אלא הן רק ספירליות. העין השלישית, הגרון, וגם חלק מסוים מהכתר, לא כולו, כי הוא פחות ניזון מאנרגיה שמתאימה לו מבחינת אוכל, הם כאלו שהם צריכים קווים ישרים.
כאשר מדובר על מרכז הלב, ומרכז העיכול אלו מרכזים שעובדים על שני דברים. הם עובדים על עולם הרגש, נכון שעולם הרגש הוא יותר תיאורטי, אך אם אתם מכירים את עולם הרגש כמה הוא מרגיז אתכם? כמה הוא משמח אתכם? זאת אומרת שיש אינטראקציה הרבה יותר גבוהה בין מרכז הלב והעיכול לגוף הפיזי מאשר בין הגרון והעין השלישית לגוף הפיזי. היו צריכים שם תערובת שתיתן את היכולת הגבוהה יותר של המרכז, וגם שתיתן לו אורך נשימה ארוך יותר בחיבור שלו עם המערכת הנמוכה יותר, הפיזית שהוא ממונה עליה. לכן היו צריכים ירקות שיהיו להם מאגרים של שתי היכולות האלו ביחד. המאגר הזה יכול היה להיות רק כאשר הוא מתקרב יותר אל האדמה.
ירקות השורש מכילים רק אנרגיה בצורה ספירלית. לא ניתן בחשיפה לאוויר לקחת וליצור אנרגיות ספירליות מבלי שיהיה להן גם אורך. על העצים אין כל בעיה לא לפרי ולא לירק שנמצא על העצים, לקחת ולאגור את האנרגיה בקווים ארוכים, כי הוא מגיע בצורה הזאת. כשצריכים רק את האנרגיה הספירלית, חייבים לרדת תחת האדמה, כדי שלא תהיה אפשרות של קווים ישרים. לכן כל ירקות השורש עובדים על אנרגיה ספירלית. אנרגיה ספירלית היא אנרגיה ארוכת טווח. היא אנרגיה איטית הרבה יותר, לכן היא עובדת על מרכז המין, ועובדת על מרכז השורש."
 
 
כל הזכויות שמורות © זאב אבירז