דף הבית >> חנות ספרים >> החיים במרחב עוין
 
שם המוצר: החיים במרחב עוין

המחיר שלנו:  120.00 

מע"מ:  כולל מע"מ
 
הוסף לסל
 

האנושות כיום חלשה. אנשים משתמשים בשירותים רפואיים רבים. האנושות לא תמיד הייתה כזאת, מאחר וככל שהקרינה, אורח החיים והאוכל שהשתנה הלכו וכרסמו בגוף האדם, כך הרפואה נדרשה לתת תשובות לחולים ולמחלות שהפכו לנפוצות יותר. לא ניתן לחזור אחורה בזמן ולחיות כמו שחיו מאות שנים קודם. ההסברים בספר יאפשרו להבין כיצד לבחור ולהשתמש בצורה הטובה ביותר בדברים שמקיפים את האדם בחיי היום יום.
 
הקרינות מסביב האדם מפריעות לו ומשבשות דברים רבים ושונים בחייו ובמיוחד מחלישות את הגוף. הספר מתחיל בנעשה בבתים, תכשיטים, הלבשה, המטבח על כליו. ממשיך ביציאה למרחבים האורבניים, על הדברים המאפיינים את הגשרים, במעברי חצייה, בקניונים ובחנויות, במעליות מעקות ומדרגות נעות. ביציאה מהמרחבים הבין אורבניים, מה התקלות והקרינות שנמצאות במקומות שונים. לאן עדיף ללכת לטייל ואיך להיזהר במרחב הכפרי.
 
הספר "החיים במרחב עוין" שהוא החלק השני של הספר "נוחות מול בריאות" נותן הסבר על הבנת המכלול והכרת סוגי הקרינות וממה הן נובעות, כדי לאפשר לכול אדם להשיג התנהלות נכונה במקום בו הוא חי, הבנה מה גורם לבזבוז כסף, בריאות משופרת, וחיים מלאים יותר באנרגיה.
 
מגוון ההצעות שנמצאות בספר הזה באות מכיוון ראייה שונה, לדרך ההתנהלות והמודעות לחיים במרחב עוין. הספר לא מתיימר להיות תנ"ך ולהכתיב חוקים. הספר מסביר ומציע לכל אדם בטרם יעשה שינוי התנהלותי כלשהו בחייו, להתנסות במה שהספר מציע. רק לאחר מכן יחליט אם לאמץ לעצמו את מה שמוצע או לא.
 
   
 
כל הזכויות שמורות © זאב אבירז