מה זאת המערכת המלאכית
 
שלום, כאן רפאל. כשהתבקשתי להעביר אליכם מידע הבעיה שעמדה בפני היא שהאנושות בכללה יודעת על המערכת המלאכית, אך היא לא יודעת בסיכומו של דבר שום דבר על המערכת המלאכית. נשאלת השאלה מדוע האנושות לא מכירה את המערכת המלאכית? ובכן, הדבר נתון לשיפוט של היכולת שלכם להבין את החיבור שקיים בין כל המידע שעד עכשיו קיבלתם, לבין העולם שאתם מכנים אותו העולם המלאכי.
 
כל המידע שקיבלתם הדברים היו קשורים לליבות שלכם. הם היו קשורים להתנהלות שלכם. הם היו קשורים ליכולת שלכם לקחת ובחזרה לאחד את עצמכם מאותו פירוק שנעשה. זאת אומרת שכל הדברים שעד עכשיו הפניתם את תשומת הלב אליהם היו קשורים בכם. המערכת המלאכית לא קשורה בליבות שלכם. המערכת המלאכית לא קשורה באותם דברים שאתם מבצעים שאתם מכנים אותם סרטים שאתם עושים. היא בנויה לחלוטין על דברים אחרים ופה אנו ניתן לכם את הכותר, שהכותר הוא הולדתה של המערכת המלאכית. כדי להבין הולדת של מערכת צריך להבין מספר דברים שהם מרכיבים את ההולדת. מדוע צריך מערכת? לאיזה צורך היא תשמש בהמשך? ואיזה דרך היא תעשה כדי לעשות את מה שמוטל עליה.
 
הולדת המערכת המלאכית החלה עם תקומתה של הבריאה. לפני זה לא הייתה מערכת מלאכית באותה ישות מחשבית נעלה שזה מועצת העל. נתחיל לתת לכם להבין את הנושא שאתם היינו מדמים זאת לדבר שהוליך אתכם הרבה זמן, זה הנושא של שליחים. אתם מכירים את המערכת של השליחה, נכון לא כולם נמנים עליה, אבל המערכת הזאת יוצרת בבריאה הרבה מצבים של חיבור לצרכים שונים. האם זה שאתם מכנים מלאכים כשליחים זהים למערכת השליחה? ובכן לא. המערכת המלאכית מתעסקת בעצם הבריאה עצמה. היא מתעסקת בהרבה מאוד דברים שמחזקים את הבריאה ויוצרים מעברים של קודים שונים ממקום למקום אך היא לא מתעסקת עם הליבות. לעומת זאת, מערכת השליחה שאתם מודעים לה היא זאת שמתעסקת רק בדברים האלו. זאת אומרת שלא תמצאו שליחים שעושים דברים שהשליחים המלאכיים עושים והפוך. מפה ניתן להבין שהאנושות לא מבינה הרבה את המערכת המלאכית מאחר וזה לא קשור לעצם היותה במקום הזה. המלאכים לא משחקים תפקיד באנושות. הם משחקים תפקיד בעולם שהאנושות חיה בו, הם לא משחקים תפקיד באנושות.
 
כאשר נולדה המערכת המלאכית אחד הדברים הראשונים זה היה לתת את היכולת לבצע דברים שקשורים ביסודות. המערכת המלאכית משתמשת ביסודות לצורך בנייה והחזקת הבנייה, עם המישורים, עם כל אותם דברים הביאו לידיעתכם שהם קיימים. כלומר, התפקיד של המערכת המלאכית הוא שונה לחלוטין גם בביצוע דרך יסודות הבריאה למה שאתם כבני אנוש, עושים במקום הזה.
 
האם המערכת המלאכית באה במגע עם בני אנוש? ובכן, יש להבין את הסיבתיות הראשונה שבה המערכת המלאכית נוצרה. היא נוצרה כדי לתחזק את הבריאה. כדי שהיא תוכל לתחזק את הבריאה, היא חייבת הייתה לקחת  ולייצר יכולות של עזרה במקומות שזקוקים לה. זאת אומרת שכאשר שדה האינטליגנציה יצר את המערכת המלאכית, הוא נתן הרבה מאוד יכולות של עזרה, אך לא חיבור לדברים שקשורים בשינויים אצל הליבות. זאת אומרת שהמלאכים לא מסוגלים לשנות אצל הליבות מאומה, הם מסוגלים לתת אפשרות של עזרה דרך היכולת שלהם להשפיע על המקום שאתם יורדים אליו לתוך התסריטים שלכם.
 
המלאכים הם יחידות אינטליגנציה, הם לא ליבות. הם יחידות אינטליגנציה שיש בתכנות שלהם את כל המידע על חיבורי היסודות שעוזרים לבריאה. המלאכים לא יוצאים מתחום הבריאה. אין להם את היכולת לעשות את זה מאחר והם לא מצוידים באנרגיה אישית שמסוגלת לממן אותם. הם נמצאים כל הזמן בקשר אנרגטי עם שדה האינטליגנציה שבנה את הבריאה הזו. זאת אומרת שאתם יכולים להבין שהמלאכים הם תלויי אנרגיה והיכולת האנרגטית שלהם או עולה או יורדת בהתאם למה שנדרש מהם באותו זמן לעשות. זה ארגון שלם שתומך אחד בשני, כאשר המטרה המרכזית שלו זה לחזק ולתחזק את הבריאה על כל מדוריה, ולעשות את השליחויות של שדה האינטליגנציה שנותנות אפשרות לעשות שינויים במקומות שונים כדי שאתם תוכלו להתפתח ביתר קלות.
 
המלאכים לא בודדים, הם ישויות אנרגטיות שמסוגלות להיות בהרבה מאוד מקומות עם הרבה מאוד תדרים, עם הרבה מאוד יכולת לימוד, כאשר הכול מוזרם לנקודה אחת, שזה הנקודה הראשונה שממנה מתפתח ויתפתח אותו מלאך. ככל שהיכולת המלאכית האישית היא גדולה יותר כך מספר החלקים שמתפרסים הוא גדול יותר. ככל שהתבונה שלו גדולה יותר, כך היכולת ההיקפית של ההתפזרות מבחינת השפעה הולכת ונהיית גדולה יותר. זאת אומרת שכאשר אתם מודעים לכך שיש כל מיני אגודות של מלאכים, אתם מכנים אותם שרפים, אתם מכנים אותם מלאכי עליון, כל הדברים האלו מביעים למעשה איכויות שונות מהמערכת המלאכית. המלאכים מסוגלים לעשות דברים בניגוד לחוקיות שיהוה קבע כאן, כי צריך להבין שיהוה קבע את החוקיות כאן בהתאם למה שהוא רצה להשיג מכם, ובהתאם למה שאתם צריכים להשיג. אבל, המלאכים צריכים קודים שמסוגלים לעשות דברים מעבר, הם מצוידים בקודים האלו. ולכן מאחר ואתם מודעים לזה, אתם מחפשים לעיתים ניסים אצל המלאכים. המלאכים לא מסוגלים לבצע ניסים מהסוג שאתם מחפשים. מאחר ואתם מחפשים ניסים שקשורים בשינויים בתסריט שלכם, המלאכים לא יכולים להתחבר לתסריט שלכם והדבר הזה כבר נאמר לכם. ולכן אם אתם מחפשים ניסים שישפרו את התסריט שלכם, אל תחפשו את זה במערכת המלאכית, היא לא בנויה לכך, ואין לה את הקודים להיכנס לתדרים האישיים שלכם כדי להשפיע עליכם.
 
 
 
כל הזכויות שמורות © זאב אבירז