מיהו מלאך המוות
שלום כאן רפאל. מיהו מלאך המוות לגביכם. כאשר אתם בונים את כל המערך של המשחק במקום הזה, אחת הבעיות זה ההתמכרות שלכם להנאות שהמקום הזה מספק. אתם צריכים לשאול מדוע בכלל יש הנאות במקום הזה? ובכן, אתם צריכים להבין שאתם לוקחים את הדברים שיוצרים לכם היינו קוראים לזאת שמחה יותר, ואתם מכנים אותם כהנאות. אך המקום הזה עוסק בבדיקת המרחבים שאתם חיים בהם. זאת אומרת שהמערכת המלאכית שבידיה יש את היכולות של כל אותם יסודות, היא מרכיבה את אותם דברים שאתם מכנים אותם הנאות בסיכומו של דבר, אך היא לא עושה את זה כדי שאתם תיהנו אלא זה חלק מההתייחסות של בדיקת הדברים במקום הזה. זאת גם הסיבה שיש דברים שאתם גם לא נהנים מהם ואתם לא מבינים מדוע יהוה יצר אותם. לא יהוה יצר את הדברים האלו, יהוה יצר את הבסיס המרכזי את המסגרות והוא יצר את מאגרי האנרגיה לטובת המקום הזה. אך העולם המלאכי, הוא זה שבונה גם את ההנאות שלכם שאתם מתמכרים אליהם.
 
אתם יכולים להבין שלא בידי המערכת המלאכית לסלק התמכרויות שלכם, מאחר והיא לא יכולה לחדור למרחבים הפנימיים שלכם ולשנות את המגמות שנמצאות שם. זאת אומרת שההתמכרויות להנאות של החומר זה אחד הדברים שיוצר אצלכם הרבה מאוד תקלות אנרגטיות, מעבר לזה שאתם בעצמכם חייבים ללמוד מתוך מה שקורה לכם מבחינת ההתמכרות ומבחינת הסטיות האנרגטיות האם לדעת לוותר על זה או לא. כאשר יורדים וכבר מכירים את ההנאות במקום הזה, וחלק לא קטן מכם הוא מכור להנאות האלו, אתם לא רוצים כל כך לעזוב את המקום הזה.
 
ברגע שאתם משנים את התדר מהמקום הגבוה, ואתם יורדים למשחק שכולל בתוכו את הגוף הפיזי, כל המערך כבני אנוש יורד ברמתו כי אחרת לא הייתם יכולים לשהות במקום הזה, כי במקורו אתם שייכים לעולם האנרגיה ולא לעולם החומר. זאת אומרת שאתם יוצרים שינוי כדי שתוכלו להיות במקום הזה. השינוי הזה זה השינוי שבגללו נוצר כל הנושא של מלאך המוות.
 
כאשר אתם יורדים לכאן במערכת המלאכית נרשם רגע הלידה ורגע הסיום שלכם. בתוך המערכת המלאכית לא נרשם מה אתם הולכים לעשות כאן, כי גם אם היה נרשם המערכת המלאכית לא יכולה לעשות עם זה מאומה, וכשם שאתם הבנתם כל המערכת המלאכית זו מערכת בנויית מחשב ותבוניות. היא לא אוספת מידע שלא תורם לה. מה שכן היא אוספת את רגע הלידה ורגע המוות. ברגע שהדבר הזה קיים יש מערך שלם שמסתובב במרחב הזה ומחפש את כל אלו שלא מסוגלים להיפרד מתוך עצמם במקום הזה.
 
כאשר אתם חווים את המערך שאתם מכנים אותו מלאך המוות, הוא בנוי בתודעה האנושית כך שאתם פוחדים ורוצים להסתלק כדי שהוא לא יהיה בקרבתכם. אך מלאך המוות נמצא בעולם הפיזי אצלכם, ברגע שאתם מבטאים בתוככם את זה שאתם לא רוצים לראות את מלאך המוות אתם מבטאים רצון לצאת מהמקום הזה, ובאותו רגע אתם אומרים מלאך המוות לקח אתכם. הוא לא לוקח אתכם לשום מקום, ברגע שהוא מזכיר לכם שאתם צריכים לסיים, וברגע שהתודעה האנושית יוצרת חשש ממנו אתם נעלמים ואתם מכירים את המנהרה, זה לא שייך למערכת המלאכית. זאת אומרת שמלאך המוות בחיבור שלו אליכם בא אך ורק כדי לנקות את המערך שבגללו אתם לא רוצים להיפרד מהמקום הזה. הוא לא מסוגל לנקות את ההתמכרויות שלכם, אך הוא מסוגל לקחת ברגע הנכון שאתם תוותרו על המקום הזה, ואז אתם הולכים מכאן. מלאך המוות בפני עצמו לא רץ מגוסס אחד לשני. יש לו תצוגה בכל העולם כאן וברגע שהתאריך מגיע, הוא נמצא באותו מקום שאתם נמצאים בו.
 
אם אתם זוכרים הרישומים שנמצאים אצל המערכת של מלאכי המוות, של התאריכים שלכם כוללים את הרישום של התדר כי תאריך הסיום של המקום שאתם משחקים בו, כלומר סיום המשחק עצמו הוא כזה שיש לו את תדר סיום המשחק. וזה התדר האישי שלכם. אתם יכולים להבין מכאן שברגע שזה מגיע מתייצב זה שצריך למעשה לקחת את הרצון שלכם מלהמשיך להיות כאן.
 
אבל לא כולכם נגועים ברצון הזה. אתם לעיתים מבקשים את מלאך המוות והוא לא מגיע, מאחר והתדר הזה עדיין לא הגיע למצב שהוא צריך להתממש. לכן, אם אתם נמצאים במצב שהמערכות הסופיות של הסרט הן לא פשוטות ואתם צועקים שמלאך המוות ייקח אותי, אתם יכולים לצעוק, מאחר והוא לא מסוגל לבוא אלא ברגע שהסיום מגיע. ברגע שהסיום מגיע הוא בא. אך ברגע שהוא מזהה שאין לכם את הבעיה להיפרד מהמקום הזה, הוא נעלם ואז אתם לא יוצאים מכאן בתוך אותו חשש שיש בתודעה האנושית לגבי המוות ולכן כאשר אתם לא זקוקים לעזרה לצאת מכאן, אתם יוצאים מפה עם חיוך על השפתיים. אם אתם חושבים שמלאך המוות בא לבקר אתכם ופועל בכל פעם שמישהו מת כאן ויוצא מפה, הדבר הזה אינו נכון, הוא יכול להגיע אך אם יש הסכמה והשלמה פנימית והבנה שהרצון שלכם לצאת הוא כזה שהוא לא מכור להנאות, הוא לא מייצג את עצמו בתוך הסיום ואתם יוצאים עם חיוך על השפתיים.
 
כל הזכויות שמורות © זאב אבירז