מכנסי הג'ינס
 
בתקופה האחרונה הרבה נשים יש להן בעיה להיכנס להיריון, והבעיה הזו יצרה כבר עולם שלם של הפריות וכל מיני אמצעים. איך זה קשור לבגדים? הרבה קשור לבגדים. לאורך התקופות, בגלל שהנשים רצו להיות יותר שוות ערך לגברים, הן אימצו לעצמן את המכנסיים. המכנסיים, אחת הבעיות שהן יוצרות גם אצל הגברים וגם אצל הנשים זה מערך שמקרין על המערכת המינית. וגם לגברים בתקופה הנוכחית יש בעיות של פוריות.
 
מכירים את מכנסי הג'ינס? כאשר המכנסיים האלו נוצרו, הם נוצרו לצורך עבודה במכרות. הם לא נוצרו להליכה קבועה. הם נוצרו עם אותו סוג בד כבד כדי שהם יוכלו להיות כלי עבודה. מה האנושות עשתה? הפכה אותו לכלי המסיבות שלה. היא הפכה אותו לכלי היום יום שלה. נשאלת השאלה מדוע המכנסיים והדגשנו את מכנסי הג'ינס למרות שזה לא רק הם, יוצרות את המצב זה.
 
המערך של הגוף האנושי הוא מערך שלא אוהב דברים שחוסמים את יכולת יציאת האנרגיה ממנו, בגלל זה גם מזיעים שזה אמנם כבר הרבה יותר קיצוני. אך הגוף האנושי פולט כל הזמן אנרגיה. מה עושים מכנסי הג'ינס? או כל המכנסיים שהן כבדות ויושבות היטב עליכם, ושהן צרות? הן בולמות את יציאת האנרגיה. ברגע שהן בולמות כל המערכת שהיא מאוד רגישה לטמפרטורות ולהקרנה חוזרת והגוף מתחיל לסבול מכשלים. המערכות המיניות מאוד רגישות לשינויי טמפרטורה מהסוגים האלו. וכאשר הנשים החלו לוותר על השמלות או על החצאיות שלהן, שהיו רחבות והיו מאווררות והן החלו ללבוש מכנסיים זה פגע בהן. מהרגע שהן החלו ללבוש את המכנסיים כדי להיות שוות ערך לגברים, הן החלו לרדת ברמת הפוריות. זה דבר שנבנה בצורה איטית מאחר ופעם את הג'ינסים האלו היו לובשים בגיל יותר מבוגר, ולאחר מכן הגיל הלך וירד עד שעכשיו מלבישים ג'ינסים לילדים בני שנתיים כבר. זה אומר שזה בצורה איטית זה התחיל לכרסם ביכולת הפוריות של איברי המין של האנושות.
 
מכנסי הג'ינס כמכנסי ג'ינס הם לא רעים למרות שהם עשויים עם חומרים שהם גם לא טבעיים. עצם העובי ועצם הכבדות של המכנסיים האלו, יוצרים עצירה אנרגטית מאוד כבדה וזה מה שגורם למערך המיני של האנושות לרדת ברמתו. כל צורת המכנסיים היא בולמת אנרגטית, אך הג'ינס הם הגרועים ביותר, אך בסיכומו של דבר כל צורת המכנסיים היא בולמת אנרגטית גדולה יותר. אלו שלובשים את בגדים של הערבים שהם בגדים תלויים, שרוואלים קוראים לזה. מדוע יש להם אפשרות להתפוצץ בילודה. מאחר והם לא פוגעים במערכות המיניות שלהם, ומה שעוצר אותם מילודה, זה לא חוסר היכולת אלא חוסר הרצון להרחיב את המשפחה. בעולם המערבי, זה בולם את הילודה בגלל חוסר היכולת ולא בגלל חוסר הרצון, וזה בא בגלל הג'ינסים. כאשר נמצאים במצב שכל הזמן לובשים את מכנסי הג'ינס, תדעו לפחות במה זה כרוך.
 
הג'ינסים, כאשר מכבסים אותם, במכונות כביסה עם אותם חומרים, הם נהפכים ליותר גרועים. זה אומר שכשקונים אותם חדשים הם עדיין פחות גרועים מהמשומשים. ולכן אנו גם ממליצים לכם, ש-והיה ואתם כבר לובשים ג'ינס, תעשו מרחקים מאוד גדולים בכביסה איתו, מאחר ולא צריך לכבס אותו בתדירות גדולה עצם עובי הבד שלו סופג כל כך הרבה מהחומרים של הכביסה שהם לא כל כך טובים וזה מוסיף הרבה מאוד דברים שליליים.
 
בוודאי שאתם תמשיכו ללבוש ג'ינסים. אנו בטוחים בכך. אך צריך להבין למי לתת את הג'ינס, כמה זמן ללבוש אותו ומתי להוריד אותו ולהחליף כדוגמה למכנסיים קצרים מאווררים יותר, כדי שקצת מהאנרגיה תצא החוצה מה שנספג כל הזמן בתוך הגוף. זה אומר שמערך הבגדים זה מערך שצריך להתנהל איתו בצורה חכמה.
 
 
כל הזכויות שמורות © זאב אבירז