שיטת טיפול אישית פשוטה למיחושים שונים

השיטה הזאת לא באה להחליף רופא בשום צורה שהיא!
מה ההבדל בין תרופות שניתנות עם מרשם רופא לבין תרופות ללא מרשם רופא ההבדל הגדול הוא בנגישות המיידית לתרופה, יחד עם זה שתרופות ללא מרשם לא מתיימרות לרפא את הבעיה הבריאותית. למה יש שני סוגי תרופות? כי בחלק לא קטן מהמקרים הגוף עצמו מתגבר על המיחוש ללא התערבות רפואית. תרופות ללא מרשם רופא מאפשרות את פסק הזמן עד שהגוף מחלים. רק אם הגוף לא מתגבר אז צריך לגשת לרופא. בגלל זה תרופות ללא מרשם מציעות מינון כללי ומציינות שאם המיחוש לא עובר אז צריך לגשת לרופא. השיטה הזאת היא ארגז תרופות ללא מרשם רופא. היא מנצלת את האנרגיה האישית של הגוף כדי לטפל בכל מיני מיחושים זמניים כמו צרבת, עודף גזים ועוד. אבל גם קניית תרופה ללא מרשם דורשת ידע מינימלי כמו איפה נמצא בית המרקחת, איך לקחת את התרופה האם בבליעה, או מציצה או מריחה, איפה היא נמצאת בבית המרקחת. שיטה שמשתמשת באנרגיות האישיות של הגוף מחייבת להכיר במעט את סוגי האנרגיה, ואיך ליישם את השיטה, מה היתרונות ומה המגבלות.

כמה זמן עד שהשיטה משפיעה
תוך כמה זמן השיטה משפיעה? כמה זמן עד שטבלייה נגד כאב ראש משפיעה? אצל כל אחד זה שונה. אנטיביוטיקה אחרי כמה זמן נרגיש בהשפעה שלה? אצל כל אחד זה שונה. אבל למה? הקצב האנרגטי של כל אחד מאיתנו הוא שונה וזה בהתאם לקצב החיים שהוא חי בו. המרכזים בגוף אצלנו מגיבים במהירות שונה לריקון או להוספה אנרגטית מהם. ככל שהסימפטום שמנסים לבטל אותו הוא קיצוני יותר ברור שהזמן יהיה ארוך יותר עד שהסימפטום ייעלם. אצל אחד צרבת למשל תיעלם אחרי 10 שניות ואצל אחר זה יכול לקחת 2 דקות. בגלל שזה מאוד אישי אין תשובה חד משמעית שתקבע שטיפ אחד לוקח כך וכך זמן וזה נכון לכולם. כולנו שונים, כל אחד הוא עולם מופלא ומושלם, זה טעם החיים פה.

המרכזים והשיטה
הגוף צריך אנרגיה כדי שהוא יוכל לתפקד. כל האנרגיה עובדת על בסיס ארבעת היסודות. השיטה מתייחסת לגוף כמצבר שמכיל בתוכו את האנרגיות האלו, ומשתמשת בהן לצרכים שונים בצירופים שונים. הגוף כמצבר יש לו 7 כניסות ויציאות של אנרגיה שהם המרכזים האנרגטיים, המכונים בפי העם צ'אקרות. כל נקודת כניסה ויציאה מפעילה את האנרגיות בצורה שונה, לצרכים שונים, בצירופים שונים. מטרת השיטה היא לדעת לתעל אנרגיות עודפות ממרכז אחד לשני וכך משיגים שליטה על מיחושים שונים. השיטה לא משתמשת באנרגיות מחוץ לגוף, זה כבר שייך "לתרופות עם מרשם רופא" השיטה משתמשת בידיים כמובילי אנרגיה ממרכז אחד לשני וכך היא מביאה להקלה במיחושים שונים. השיטה לא מתיימרת לרפא כמו שכדור נגד כאב ראש לא מרפא, ובטח היא לא תחליף לרופא אם הבעיה לא עוברת מעצמה.                                                                         
 
 
כל הזכויות שמורות © זאב אבירז